Skip to content

Reserved Kod Rabatowy

Kody Rabatowe do Reserved na Sierpień 2022

45% na całe zakupy w Reserved


30zł na całe zakupy w Reserved


Darmowa dostawa w Reserved

Kody zniżkowe do Reserved

Lubisz zakupy w Reserved? To świetnie się składa bo mamy dla Ciebie kod rabatowy Reserved nawet do 75%!

Nasz serwis oferuje wyłącznie sprawdzone, działające kody rabatowe do największych i najpopularniejszych sklepów internetowych, w tym do także do Reserved. Każdy kod jest weryfikowany i dopiero publikowany na stronie, tak aby zaoszczędzić Twój cenny czas.

Wśród kodów zniżkowych znajdziesz takie okazje jak rabaty do 75% na całe zakupy, darmową dostawę czy korzyści w postaci darmowych prezentów. Nie inaczej jest w przypadku, gdy szukasz kod rabatowy Reserved!

Informacje o Reserved?

Reserved – polska sieć odzieżowa mająca siedzibę w Gdańsku, założona przez Marka Piechockiego i Jerzego Lubiańca. Właścicielem jest spółka LPP S.A. Pierwsze sklepy działały pod marką LPP, która następnie została zastąpiona obecną Reserved.

W 2020 roku Reserved zajął 10. miejsce w rankingu najlepszych marek w Polsce, przygotowanym przez YouGov i Inquiry.

Wg stanu na marzec 2021 roku w Polsce działa 191 sklepów marki Reserved. Pierwszy zagraniczny sklep został otwarty w 2002 roku w Tallinnie, stolicy Estonii. W 2021 roku marka posiadała 250 salonów stacjonarnych poza Polską. Poprzez witrynę Reserved.com jest prowadzona sprzedaż internetowa w 28 krajach Europy oraz w Izraelu.