Skip to content

Decathlon Kod Rabatowy

Kody Rabatowe do Decathlon na Sierpień 2022

45% na całe zakupy w Decathlon


30zł na całe zakupy w Decathlon


Darmowa dostawa w Decathlon

Kody zniżkowe do Decathlon

Lubisz zakupy w Decathlon? To świetnie się składa bo mamy dla Ciebie kod rabatowy Decathlon nawet do 75%!

Nasz serwis oferuje wyłącznie sprawdzone, działające kody rabatowe do największych i najpopularniejszych sklepów internetowych, w tym do także do Decathlon. Każdy kod jest weryfikowany i dopiero publikowany na stronie, tak aby zaoszczędzić Twój cenny czas.

Wśród kodów zniżkowych znajdziesz takie okazje jak rabaty do 75% na całe zakupy, darmową dostawę czy korzyści w postaci darmowych prezentów. Nie inaczej jest w przypadku, gdy szukasz kod rabatowy Decathlon!

Informacje o Decathlon?

Decathlon – międzynarodowa sieć wielkopowierzchniowych francuskich sklepów branżowych oferujących odzież, artykuły, akcesoria, suplementy, wyposażenie i sprzęt sportowy dla 86 dyscyplin sportu. Przedsiębiorstwo założył francuski przedsiębiorca, Michel Leclercq, w Villeneuve-d’Ascq 27 lipca 1976 roku. Jego strategia biznesowa opiera się przede wszystkim na markach własnych („Passions Brands”, czyli Marki-Pasje) oraz na systematycznym rozszerzaniu portfolio przedsiębiorstwa poprzez przejmowanie znanych zagranicznych i krajowych marek sportowych. Dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa sprawił, że w ciągu ostatniej dekady (2008-2018) Decathlon podwoił swoje obroty netto. W roku 2008 wyniosły one 4,9 miliarda euro, a w roku 2016 został osiągnięty wynik 10 miliardów euro. W roku 2018 Decathlon zwiększył po raz kolejny swoje obroty netto osiągając tym razem 11,3 miliarda euro.