Skip to content

Asos Kod Rabatowy

Kody Rabatowe do Asos na Sierpień 2022

45% na całe zakupy w Asos


30zł na całe zakupy w Asos


Kody zniżkowe do Asos

Lubisz zakupy w Asos? To świetnie się składa bo mamy dla Ciebie kod rabatowy Asos nawet do 75%!

Nasz serwis oferuje wyłącznie sprawdzone, działające kody rabatowe do największych i najpopularniejszych sklepów internetowych, w tym do także do Asos. Każdy kod jest weryfikowany i dopiero publikowany na stronie, tak aby zaoszczędzić Twój cenny czas.

Wśród kodów zniżkowych znajdziesz takie okazje jak rabaty do 75% na całe zakupy, darmową dostawę czy korzyści w postaci darmowych prezentów. Nie inaczej jest w przypadku, gdy szukasz kod rabatowy Asos!

Informacje o Asos?

ASOS.com – brytyjski sklep internetowy wyspecjalizowany w sprzedaży mody i kosmetyków. Skupia ponad 850 marek i prowadzi także własną gamę odzieży i akcesoriów. Witryna oferuje wysyłkę do wszystkich 196 krajów z centrów logistycznych w Wielkiej Brytanii, USA i Unii Europejskiej.

Firma została założona w 2000 roku pod nazwą As Seen on Screen. Jej slogan reklamowy brzmiał: „Kup to, co widzisz w filmie i telewizji”, ponieważ sklep sprzedawał wtedy wyłącznie imitacje odzieży, jak na przykład czerwona skórzana kurtka Brada Pitta z filmu Fight Club z 1999 roku. Obecnie ta nazwa nie ma już tego znaczenia i na ogół stylizowana jest na duży akronim przedstawiony w formie małych liter.

Założycielem ASOS jest Nick Robertson, prawnuk założyciela sklepu z garniturami, Austina Reeda i Quentina Griffithsa. Siedziba firmy znajduje się w Camden Town w Londynie z dodatkowymi biurami w Paryżu, Nowym Jorku, Berlinie i Birmingham.