Skip to content

Adidas Kod Rabatowy

Kody Rabatowe do Adidas na Sierpień 2022

45% na całe zakupy w Adidas


30zł na całe zakupy w Adidas


Darmowa dostawa w Adidas

Kody zniżkowe do Adidas

Lubisz zakupy w Adidas? To świetnie się składa bo mamy dla Ciebie kod rabatowy Adidas nawet do 75%!

Nasz serwis oferuje wyłącznie sprawdzone, działające kody rabatowe do największych i najpopularniejszych sklepów internetowych, w tym do także do Adidas. Każdy kod jest weryfikowany i dopiero publikowany na stronie, tak aby zaoszczędzić Twój cenny czas.

Wśród kodów zniżkowych znajdziesz takie okazje jak rabaty do 75% na całe zakupy, darmową dostawę czy korzyści w postaci darmowych prezentów. Nie inaczej jest w przypadku, gdy szukasz kod rabatowy Adidas!

Informacje o Adidas?

Adidas AG – niemieckie przedsiębiorstwo produkujące obuwie i odzież sportową, założone w 1924 przez braci Adolfa i Rudolfa[potrzebny przypis] Dasslerów jako Gebrüder Dassler Schuhfabrik (tłum. Fabryka obuwia braci Dassler).

Nazwa pochodzi od zdrobnienia imienia Adolfa („Adi”) i trzech pierwszych liter nazwiska („Das”). Firma jest podzielona na trzy części: Adidas Sport, Adidas Classic oraz Adidas Style. Znakiem firmy Adidas są trzy paski, które są umieszczane na ich produktach, np. na ramionach strojów piłkarskich. Poza obuwiem i odzieżą przedsiębiorstwo produkuje również sprzęt sportowy, np. rękawice i piłki[potrzebny przypis].